Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Operacioni anti-drogë te “Varri i Bamit”, lihen në burg 4 të arrestuarit, gjykata liron nga qelia shoferin me BENZ të zi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për 4 të arrestuarit pas operacionit anti-drogë në Tiranë.

Në burg janë lënë: Altin Gega, Erjon Prengaj dhe Gentian Kore dhe Taulant Çoku, ndërsa Gazmir Cani, i cili i iku në Policisë gjatë operacionit në zonën e “Varrit të Bamit”, u la në “arrest shtëpie”.

Në operacionin e quajtur “Xhamlliku” që u zhvillua 4 ditë më parë në kryeqytet u sekuestruan 1 kg e 128 gr lëndë narkotike kokainë, 3 automjete dhe 7 aparate celulare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img