Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Operacioni anti-drogë në Shqipëri, Itali dhe Gjermani; Këta janë 5 vlonjatët që u arrestuan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23d2c83774490370ff0d8bf2ac9ecaa7

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img