Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për tre të arrestuarit e fundit (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Krujës ka vendosur masën e sigurisë për tre të pandehurit e operacionit anti-drogë të quajtur “Agimi” që u zhvillua në Nikël të Krujës.

Bëhet me dije se gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për Asllan Deliun dhe Marsle Locin, ndërsa “arrest shtëpie” për Eldi Kacelin.

Ditën e djeshme Gjykata e Krujës ka dhënë masën për 13 të arresturit e parë të operacionit “Agimi” mes tyre edhe një grua.

Masat e sigurisë për 13 të arrestuarit dje:

Fetije Kullaj, arrest me burg

Erion Deliu, arrest me burg

Musait Vathi, arrest shtepie

Dashamire Deliu, arrest shtepie

Sokol Kullaj, arrest shtepie

Refik Deliu, arrest shtepie

Ferid Kullaj, arrest me burg

Dashamir Kullaj, arrest me burg

Erlind Almeta, arrest me burg

Xhavid Kullaj, arrest shtepie

Indrit Kullaj, arrest me burg

Ervin Perlica, detyrim paraqitje

Flamur Halili, detyrim paraqitje

LEXO EDHE: Jepet masa e sigurisë për 13 të arrestuarit: 6 lihen në burg dhe 5 në shtëpi (EMRAT)

Më shumë

spot_img
spot_img