Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Operacion i madh nga RENEA në Kukës, arrestohen disa persona që shpërndanin drogë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion i madh është zhvilluar nga RENEA gjatë ditës së fundit në Kukës.

Bëhet me dije se operacioni është zhvilluar për ndalimin e shpërndarjes së lëndëve narkotike.

Burime për media bëjnë me dije se në lidhje me këtë operacion policia ka arrestuar disa persona. Disa të rinj janë arrestuar dhe shoqëruar në komisariat.

Pritet njoftimi zyrtar në lidhje me këtë operacion të zhvilluar në Kukës.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img