Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Operacion i befasishëm në mesnatë, policia mësyn në lagjen “5 Maji” dhe arreston 2 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion i befasishëm i forcave të policisë është zhvilluar rreth orës 24:00 në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se forca të shumta policie kanë zbarkuar në lagjen “5 Maji” të qytetit dhe kanë arrestuar dy persona, shtetasit me iniciale K.Xh dhe Xh.R. Gjithashtu është sekuestruar edhe një armë zjarri.

Operacioni ka për qëllim goditjen e elementëve kriminalë në Elbasan që konsiderohet si një prej qyteteve ku operojnë grupe të strukturuara kriminale.

Më shumë

spot_img