Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Operacion blic në Sarandë, efektivët arrestojnë kolegun e “Shqiponjave”, dyshohet për trafik droge

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion blic i forcave të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit është zhvilluar sot në Sarandë.

Burime për News24 bëjnë me dije se para pak çastesh është ndaluar një efektiv i “Shqiponjave”, që punonte në Komisariatin e Policisë së Sarandës.

I arrestuar 38-vjeçar nga Fieri dyshohet për trafik narkotikësh. Operacioni vijon ende dhe pritet së shpejti një njoftim zyrtar nga autoritetet policore.

Më shumë

spot_img
spot_img