Hapësire reklamuese

Aktualitet

Operacion antidrogë në Përmet, zbulohet parcela me kanabis dhe arrestohen 4 persona (EMRAT)

Shkruar nga Newsbomb
Foto ilustruese

Katër persona janë arrestuar nga policia pas një aksioni antidrogë në zonën e Përmetit.

Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasit Niko Shena, Marsel Shena, Xhoni Muçaj dhe Andi Muçaj pasi në një operacion të Policisë së Gjirokastrës në fshatin Alipostivan të Përmetit është zbuluar një parcelë e mbjellë me kanabis dhe janë sekuestruar 100 rrënjë bimë narkotike.

Pas zbulimit të parcelës me kanavib janë arrestuar dhe 4 kultivuesit e tyre si dhe janë asgjësuar përmes djegies të gjitha bimët.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese