Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Operacion antidrogë në Athinë, arrestohen 3 shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka përfunduar me sukses një operacion antidrogë në Athinë ku u arrestuan tre shtetas shqiptarë.

Bëhet me dije se shqiptarët e arrestuar i përkasin moshave 33, 38 dhe 49 vjeç.

Ndërkohe identitetet e të arrestuarve nuk bëhen të ditur.

Mësohet se policia ka sekuestruar 1.1 kg kokainë, 2.5 kg hashash dhe 15 kg marijuanë në cilësinë e provës materialet.

 

Më shumë
spot_img
spot_img