Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Online apo në auditore? Dekani i Filologjikut firmos VENDIMIN, ja si do të zhvillohen provimet këtë vit akademik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dekani i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në Universitetit të Tiranës, z.Sabri Laci ka firmosur vendimin në zbatim të urdhrit të ministres së Arsimit.

Në vendim thuhet se viti akademik do të vazhdojë online deri në përfundim të detyrimeve përkatëse, ndërsa shorganizimi dhe shlyerja e praktikave do të zgjidhet nga njësitë bazë.

Provimet do të zhvillohen online, në përjashtim të ndonjë rasti kur studentët duhet të testohen në laborator.

188723981 294249885682885 5448428862137871058 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img