Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Omar Arnaout, djaloshi me origjinë shqiptare që po ‘çmend’ Rumaninë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f48dfca7accc969fc3ad0912c4afc14

Djaloshi 15 vjeçar, Omar Arnaout i cili prej dy vitesh është kthyer në një prej personazheve më të famshëm në Rumani, ka pranuar në skenën e “Këngës Magjike” origjinën e tij shqiptare.

Omar është fituesi i parë i show-t të njohur “Next Star”, ku edhe u bë i njohur.

Në mediat rumune shkruhet se origjina e Omar është libaneze dhe rumune, megjithatë vetë ai ka pranuar sot të vërtetën. 

Lexo edhe: Shpërthen fituesi i “Xfactor”, akuzon për pazare në “Këngën Magjike”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img