Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Olti Curri provokohet keq nga gazetarët: Po keni problem me rrogat dhe Tuna ju qeras me…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68ece6d1fae9eb592268cde3c8e0f633

Olti Curri është provokuar nga një titull i portalit “lapsi.al” lidhur me “zhurmën” e madhe mediatike që u krijua ditën e djeshme kur opinionisti përmes batuës e krahasoi Tunën me Ibrahimoviç.

“Olti Curri u tall me Tunën por as “zogu” nuk ia le mangut” është titulli që ka bërë Oltin të shpërthejë me këtë koment.

“Gazetari/gazetarja fillestare që ka bërë këtë titull, duhet ta dije që kur tjetri/tjetra s’ta le mangut, minumumi të përmend me emër dhe mbiemër në replikë ashtu si e përmenda unë në status.

Gjë që po të ndodhte, bujrum se jam vetë i pari që nuk i ve fre gojës e jo ta pretendoj tek të tjerët. Nëse keni probleme me nivelin e rrogave dhe Tuna ju qeras me ndonjë birrë ose pizzë, më bini me fort ( psh me titullin : Tuna ja dhjeu Oltit ose Olti rri si mut, ja si ta ktheu Tuna) se e kuptoj që uria dhe etja janë të rënda”.

Lexo edheBatuta therëse e opinionistit për foton e hershme të Tunës: Paska qenë si…

oltic.jpg

 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img