Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Olti Curri “bashkon” Adelën dhe Bjordin, mjaftoi vetëm një këngë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img