Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Olta Xhaçka bisedë telefonike me ministrin e Jashtëm gjerman: Faleminderit për mbështetjen, Reforma në Drejtësi është e pandalshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1d9ad5cc06d1400dddd0dff1e25c41eb

Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun e saj gjerman, Heiko Maas.

Xhaçka ka bërë një postim në rrjete sociale, ku ka falenderuar ministrin Maas për mbështetjen e Gjermanisë në Konferencën e Parë Ndërqeveritare, teksa zotohet se 25 prilli do të jetë një moment kyç për reformat e Integrimit në BE.

“Reforma në Drejtësi është e pandalshme”, shkruan Xhaçka.

154637240_239329007884223_7078303011537331774_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img