Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Olta Xhaçka betohet mbi Kushtetutë me rrip që kushton 379 euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi mori besimin e 77 deputetëve në Kuvend, qeveria e re “Rama 3” ditën e djeshme u betua te Presidenti Ilir Meta, i cili më herët kishte dekretuar kabinetin e ri qeveritar.

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka në këtë ditë të rëndësishme kishte vendosur që të shkonte të betohej me një rrip Salvatore Ferragamo, i cili kushton vetëm 379 euro.

Ministrja fotot nga betimi i djeshëm në të cilën u shfaq me rripin e shtrenjtë, i ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Kuvendi dy ditë më parë miratoi qeverinë “Rama 3” me 77 vota pro, 52 kundër dhe 1 abstenim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img