Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Olta Gixhari publikon VIDEON, tregon se është në një lidhje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari është shumë aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon foto provokuese.

Përsa i përket jetës private aktorja kohët e fundit ka qënë shumë hermetike dhe ka preferuar ta mbaj larg mediave rozë.

Por së fundmi ajo ka zbuluar për të gjithë se nuk është më beqare.

Duke vallëzuar me bikini ajo ka publikuar një video ku ka treguar se ja ka bërë i dashuri.

‘E bërë nga dashuria ime’, ka shkruar Olta përmbi videon ku shihe mjaft e lumtur.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img