Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Olta Gixhari publikon FOTO me partnerin e saj, tregon se ku janë takuar për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Olta Gixhari për herë të parë ka publikuar disa foto me partnerin e saj.

Ajo u zhvendos në Spanjë për të qëndruar afër partnerit të saj, me të cilin ka edhe një djalë që e quajtën Amar.

Olta ka qenë shumë e rezervuar për jetën e saj personale dhe deri më tani nuk kishte publikuar asnjë fotot me babain e djalit.

Asaj i kanë kërkuar fansat detaje nga jeta me partnerin dhe Olta nuk ka nguruar të nxjerrë disa foto, pavarësisht se ka mbuluar fytyrën e tij për të mos i zbuluar identitetin.

olta_1.jpg

olta_2.jpg

olta_4.jpg

okta_3.jpg

olta_5.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img