Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Olta Gixhari provokon me foton më të ÇMENDUR; me lepurush në dorë, por sërish harron mbathjet…

spot_img

Lajme të ngjashëm

16db09f6918dd50d6babf59a4007d663

Aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila tashmë prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël Amar, duket se i është rikthyer pozave tejet sensuale, pas shtatzënisë.

Bukuroshja që “çmend” fansat me fotot e saj nuk ka nguruar as kësaj here të provokojë, pas fotove të fundit ku ishte pa të brendshme.

Screenshot_9_copy.jpg

Olta edhe në këtë foto është pa mbathje, vetëm me një peshqir gjigand që e ka hedhur trupit si një perëndeshë romake.

Screenshot_6.jpg

“Mami ka një lepurush”, shkruan ajo krahas postimit në rrjete sociale.

Screenshot_7.jpg

Më shumë

spot_img