Olta Gixhari provokon me foton më të ÇMENDUR; me lepurush në dorë, por sërish harron mbathjet...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:48 01-12-2020 Olta Gixhari provokon me foton më të ÇMENDUR; me lepurush në dorë, por sërish harron mbathjet... Olta Gixhari

Aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila tashmë prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël Amar, duket se i është rikthyer pozave tejet sensuale, pas shtatzënisë.

Bukuroshja që “çmend” fansat me fotot e saj nuk ka nguruar as kësaj here të provokojë, pas fotove të fundit ku ishte pa të brendshme.

Screenshot_9_copy.jpg

Olta edhe në këtë foto është pa mbathje, vetëm me një peshqir gjigand që e ka hedhur trupit si një perëndeshë romake.

Screenshot_6.jpg

“Mami ka një lepurush”, shkruan ajo krahas postimit në rrjete sociale.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E shpallën ‘fituese’ në Festivalin e Këngës, reagon për herë të parë Anxhela Peristeri
»
Article Logic
Execution time: 0.012966156005859
array(1) { ["section"]=> string(98) "olta-gixhari-provokon-me-foton-me-te-cmendur-me-lepurush-ne-dore-por-serish-harron-mbathjet-229814" }