Olta Gixhari poston foton e ëmbël me djalin dhe i uron 1-mujorin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:00 22-09-2020 Olta Gixhari poston foton e ëmbël me djalin dhe i uron 1-mujorin

Vetëm një muaj më parë aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë.

Olta solli në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Amar. Ky emër është shumë domethënës pasi në gjuhën hebraike do të thotë i përjetshëm ndërsa në atë arabe do të thotë hënë.

Së fundmi Olta ka postuar një foto në instagram, ku shihet që mban në krahë të voglin e saj. Ata kanë festuar 1 mujorin e ardhjes në jetë të Amar.

“21/9/2020 mbrëmë 1 muaj Amar” shkruan aktorja krahas postimit të saj.

Screenshot_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e njohur shqiptare bie pre e grabitjes, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sende me vlerë
»
Article Logic
Execution time: 0.010324001312256
array(1) { ["section"]=> string(71) "olta-gixhari-poston-foton-e-embel-me-djalin-dhe-i-uron-1-mujorin-221297" }