Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Olta Gixhari një 'bombë', me bikini pozon sipër gurëve të jugut: S’ka fjalë...

Shkruar nga Newsbomb
Olta Gixhari një 'bombë', me bikini pozon sipër
Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Olta Gixharin përveç projekteve të reja e kemi parë të fokusuar edhe te pushimet, duke zgjedhur vende të ndryshme. Pas Italisë, aktorja është ripozicionuar sërish në jug të Shqiperisë, ku nuk ndalon së eksploruari vendet e reja. Së fundmi,  ajo ka publikuar disa foto ku përveç bukurive dhe shpellat që bregdeti ynë ofron, ajo çfarë është komentuar është dhe fiziku mahnitës i Oltës. Askush nuk ka asnjë kundërshtim dhe bien të gjithë në një mendim, kur vjen puna te bukuria dhe trupi bombastik i aktores. Në fotot e publikuara ajo shihet teksa ka veshur bikini ngjyrë rozë dhe pozon sipër gurëve. Këto foto të Gixharit në vetëm pak minuta kanë marrë me mijëra pëlqime dhe komente, sigurisht pozitive! "S’ka fjale per te shpjeguar bukurin e vendit tone", shkruan Gixhari. © Fotot e marra nga Instagrami i Oltes  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese