Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Olta Gixhari na e zbukuroi mbrëmjen me foton e ëmbël të djalit të saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Olta Gixhari ndihet në qiellin e shtatë pas ardhjes në jetë të vogëlushit të saj.

Edhe pse nuk na e ka zbuluar ende fytyrën e tij ëngjëllore, aktorja s’na i ka kursyer fotot e ëmbla të Amarit të vogël.

Screenshot_17.jpg

Ajo e ka veshur vogëlushin me rroba ngjyrë blu, ndërsa e ka fotografuar teksa fle përmby Olta i ka vendosur një zemër blu mbi fytyrë vogëlushit, duke na mbajtur në ankth, sepse të gjithë jemi kurioz të shohim nëse i ngjan asaj.

Screenshot_16.jpg

Gixhari u bë nënë në gusht të këtij viti dhe djalin e pagëzoi me emrin e veçantë Amar.

Screenshot_19.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img