Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Olta Gixhari ka folur me bashkëshortin? Deklarata e aktores ngre dyshime: I thashë që të vijë të shtunën (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Nominimi “kokë më kokë” mes Olta Gixharit dhe Kiara Titos këtë javë ka shkaktuar debate dhe tensione mes banorëve të Big Brother Vip. Aktorja  ka shprehurpasiguritë e saj nëse do fitoja apo jo mes këtij nominimi.

Në një video që po qarkullon në rrjet, Olta shfaqet duke biseduar me Dean, ku i thotë se ka folur më bashkëshortin e saj Dorin.

Ajo dëgjohet teksa i thotë Deas që i ka thënë partnerit të saj, Dorit që çfarëdolloj gjëje që të ndodhë në spektaklin e së shtunës, ai të gjendet pranë saj.

“Unë i thashë Dorit dje, sidoqoftë të shtunën hajde këtu”, dëgjohet të thotë Gixhari.

Nuk dihet nesë Olta ka folur apo e ka takuar bashkëshortin, apo ishte thjesht një mesazh që ajo donte t’i jepte atij nga shtëpia.

@luzin.sb_official #luizejlli #meluizin #meluizin #albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albanianwedding #albanians #beautifulalbania #albanianfood #albaniangirls #albaniansbelike #omgalbanian #sharealbania #albaniansupermodel #richkidsalbania #coloursofalbania #discoveralbania #albaniatourism #albanianbeauty #missalbania #explorealbania #albaniagirl #travelalbania #tiranaalbania #albanianmusic #albanianblogger #prayforalbania #albanianproblems #albaniancouple #albanianstyle #intvalbania #albaniancars #iconstylealbania #myalbania #kosovoisalbania #century21albania #albanianfashion #albanianstruggle #avonalbania #albaniatrip ♬ original sound – Luizejlli.official

Më shumë