Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Olta Gixhari dhe Orinda Huta ‘kapen mat’ me disa kile tepër, shtatzënë apo efektet e karantinës? (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5b89b8356118efa2914d707fca7d85bc

Olta Gixhari dhe Orinda Huta janë dy nga vajzat më simpatike të showbiz-t shqiptar. Olta është një nga aktoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, ndërsa Orinda, fillimisht këngëtare e tani prezantuese.

Ato ndoshta nuk kanë asgjë të përbashkët, përveçse janë bjonde, mirëpo ka diçka më shumë se kaq. Nga fotot e videot që kanë postuar në rrjete sociale, është parë që bukuroshet janë shfaqur pak më të mbushura në fizik.

olta.jpg

Kjo për shkak të karantimnimit dhe ushqimit të tepërt, apo mos vallë janë në pritje të ëmbël.

huta.PNG

Kujtojmë se prej gati 3 vitesh Orinda është e martuar me Turin, ndaj të gjithë fansat janë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Por duket se edhe Olta e ka gjetur shpirtin e saj binjak. Ashtu si ajo vetë ka deklaruar pak kohë më parë në një rrëfim për mediat, prej kohësh ajo po jeton një histori të bukur dashurie, që shpejt do ta kurorëzojë në martesë.   

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img