Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Olta e thotë troç: Për Luizin kam afeksion (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Olta e thotë troç: Për Luizin kam afeksion (VIDEO)
Olta Gixhari ka  thënë se për Luiz Ejllin ka afeksion. Këtë deklaratë aktorja e bëri gjatë një bisede me Dean, teksa po flisnin për raportet që kanë me banorët e tjerë. Biseda mes Oltës dhe Deas:  Olta: Mbase me ne i hahet muhabeti, pse është keq që të qëndrojë me ne? Dhe me ty ka qëndruar. Dea:Ne na hahet muhabeti të gjithëve me njëri-tjetrin. Olta: Po pra he, kështu që mos i shiko gjërat kështu. Olta: E di si i thashë Getit unë, kur zihesh, pastaj qesh dhe përqafoheni dhe me Fotininë jo. I thashë ore kam 91 ditë. Dea: Këto nuk kuptojnë fare. Olta: Jo se nuk kuptojnë se janë të rinj, po nuk po kuptojnë dinamikën. Ia thashë troç: unë për Luizin kam afeksion.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese