Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Olsi e thotë publikisht: “Kjo është princesha ime”. Nuk bëhet fjalë për Fiorentinën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7a4541ca7769e00b89125813ad49e1a4

Olsi i “Big Brother 9”, i cili ishte në çift me Fiorentinën është shumë i lidhur me mbesën e tij.

Këtë e ka treguar dhe brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ai ka publikuar një video në Instagram me vogëlushen e tij, ku shkruan. “Tu vu në gjum princeshën time”.

Mbesa e tij e ëmbël është princesha e tij, jo Fiorentina. Olsi dhe Fiori kanë pozuar pranë njëri-tjetrit dhe duken shumë të lumtur jashtë shtëpisë. 

olsi.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img