Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Olsi Bylyku revoltohet për eliminimin nga BBV?! Ja detaji që ngriti dyshimet

Shkruar nga Newsbomb

Eliminimi i Olsi Bylykut ka habitur jashtë mase aktorin, pasi mesa duket nuk e priste aspak largimin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ai kishte shumë pak kohë që ishte bërë pjesë e BBV dhe premtoi në hyrje që do bënte një lojë të fortë, gjë që nuk rezultoi e tillë. Pas daljes, ai u shpreh se mospërfshirja në debate mund ta ketë penalizuar, mirëpo ditën e sotme aktori nuk është paraqitur në ‘Big Brother Vip Fan Club’ dhe madje fshiu postimet që lidheshin me eksperiencën e tij në Big Brother Vip.

Sakaq, moderatorja Enxhi Nasufi tha se nuk është në dijeni për arsyen se pse Olsi zgjodhi të mos jetë i pranishëm gjatë ditës së sotme në emision.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese