Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Olsi Bylyku filmohet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, por i ndodh e papritura (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme gazmore.

Një të tillë ka publikuar edhe së fundmi ku shihet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, për të veshur një palë të tjera.

Por teksa ai ishte duke u ndërruar, makina ku ai ishte niset të ecë dhe Olsi vrapon pas saj me pantallona në dorë, ndërkohë që lë pas atletet.

‘Mir qe nuk me shtiu na njoni per larask…’, shkruan aktori me shaka krahas pamjeve.

Kjo video me siguri ju ka bërë ‘të mbani barkun me duar’.

ZSgdf.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img