Oliver Stone pyet Putin: Çfarë do bëje në dush me një gay? Ja si përgjigjet presidenti rus

Publikuar tek: bota, më 19:08 08-06-2017 Oliver Stone pyet Putin: Çfarë do bëje në dush me një gay? Ja si përgjigjet presidenti rus

Regjisori i famshëm Oliver Stone, ka realizuar një intervistë me presidentin rus Vladimr Putin, ku ndër të tjera e ka pyetur se si do të vepronte nëse i duhej të ndante dushin me një homoseksual.

Putin tha se në Rusi nuk ka diskriminim ndaj homoseksualëve, ndërsa Stone e pyeti se “Çfarë do të bëje nëse do ishe në bordin e një nëndetëse dhe do të duhej të bëje dush me një homoseksual?”

“Me shumë mundësi nuk do futesha fare në dush. Pse ta provokoj? Ti e di që unë jam kampion në Judo”, u përgjigj Putin.

Intervista e plotë me Putin pritet të dalë rret datës 16 qershor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Themelohet” shteti i parë jashtëtokësor, mbi 100 mijë banorë do jetojnë në hapësirë
Shokuese, biznesmeni varroset i gjallë, telefonon vëllain që ta shpëtojë »
Article Logic
Execution time: 0.011360883712769
array(1) { ["section"]=> string(94) "oliver-stone-pyet-putin-cfare-do-beje-ne-dush-me-nje-gay-ja-si-pergjigjet-presidenti-rus-81759" }