Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Ogerta Manastirliu “braktis” Tiranën, takohet në Himarë me Damian Gjiknurin e Vlorës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fushata dhe më pas zgjedhjet, ishte një muaj i gjatë dhe i lodhshëm për politikanët, të cillët duhet se këtë fundjavë kanë vendosur ta shfrytëzojnë për pak relaks.

Kështu ka ndodhur edhe me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë larg zhurmës së Tiranës, në qytetin bregdetar të Vlorës.

Në foton e mëposhte të siguruar nga newsbomb.al Manastirliu shihet që është takuar në Himarë me Damian Gjiknurin.

Pas fitores në zgjedhjet e 25 prillit kjo është fundjava e parë e relaksit për socialistët.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img