Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Ofronin seks me pagesë në hotel, arrestohen 6 persona në Pogradec, mes tyre një minorene

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Goditet një rast i ushtrimit të prositucionit në një hotel në Pogradec. Burime paraprake bëjnë me dije se janë arrestuar 3 vajza , mes tyre një minorene, të cilat ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës.

Për pasojë është ndaluar dhe pronari i hotelit  dhe 3 klientë, të cilët janë gjetur në hotel gjatë operacionit të policisë.

Mësohet se hoteli ku u ushtrohej aktiviteti i paligjshëm ndodhet në aksin Pogradec-Drilon.

Më shumë

spot_img
spot_img