Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Oferta KUQeZI e DigitAlb, ulje deri -9600 Lekë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në këto festa Nëntori, platforma televizive e të gjithë shqiptarëve vjen me një ofertë fantastike për gjithçka doni të shikoni.

Përfitoni ulje çmimi deri në -9.600 Lekë për abonimet 12 mujore, bashkë me Big Brother Albania VIP FALAS. Gëzuar Festat nga DigitAlb dhe nxitoni, pasi oferta vlen deri më 30 Nëntor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img