Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Odise Roshi baba për herë të parë, zbulon emrin e veçantë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Odise Roshi është bërë baba për herë të parë. “Raketa” kuqezi ka dhënë lajmin e mrekullueshëm në rrjetet sociale, teksa në jetë ka ardhur Rois.

Në moshën 30 vjeçare, duket se Roshi do ketë stimuj të rinj për të dhënë më të mirën në fushë, teksa është bërë baba i një djali.

Fieraku ka marrë shumë urime për këtë lajm, teksa foshnja dhe bashkëshortja e Roshit gëzojnë shëndet të plotë. Një lajm i mirë ky për anësorin e Buluspor në Turqi.

“Mirësevjen në botë ëngjëll i vogël. Të dua Rois”, shkruan Roshi.

Më shumë
spot_img
spot_img