Hapësire reklamuese

Bota

"Obama publikon të gjitha sekretet e alienëve përpara se të lë detyrën"

Shkruar nga Newsbomb

Një zyrtar amerikan, i cili është tepër i apasionuar pas shkencës, teknkologjisë dhe mistereve si alienët, thotë se Presidenti i SHBA-ve, Barac Obama ka në plan të bëjë publike sekrete qeveritare lidhur me ekzistencën e alienëve.

Steve Bassett, deklaroi sot se është kontaktuar nga zyrtarë të lartë, përgjegjës për ruajtjen e sekreteve shtetërore të cilët i kanë thënë se zbulimi i këtyre sekreteve është duke ndodhur, raporton newsbomb.al.

Po zbardhja e sekreteve të UFO-ve ishte një nga premtimet fushatës së Hillary Clinton, megjithëse shumë besonin se edhe nëse do të fitonte, ajo nuk do e bënte një gjë të tillë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese