Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

“Obama publikon të gjitha sekretet e alienëve përpara se të lë detyrën”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zyrtar amerikan, i cili është tepër i apasionuar pas shkencës, teknkologjisë dhe mistereve si alienët, thotë se Presidenti i SHBA-ve, Barac Obama ka në plan të bëjë publike sekrete qeveritare lidhur me ekzistencën e alienëve.

Steve Bassett, deklaroi sot se është kontaktuar nga zyrtarë të lartë, përgjegjës për ruajtjen e sekreteve shtetërore të cilët i kanë thënë se zbulimi i këtyre sekreteve është duke ndodhur, raporton newsbomb.al.

Po zbardhja e sekreteve të UFO-ve ishte një nga premtimet fushatës së Hillary Clinton, megjithëse shumë besonin se edhe nëse do të fitonte, ajo nuk do e bënte një gjë të tillë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img