Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
spot_img

“O yll bote…” Qytetari nuk përmban veten, i pret rrugën Bashës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Cërrikut, kreu I Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar në qytetin e Lushnjës aty ku dhe është pritur nga qindra simpatizantë  të PD-së.

Nga pamjet filmike të shpërndara nga vetë Lulzim Basha rrugët e qytetit shihen të mbushura  plot ku njerëzit nuk respektojnë masat anti-Covid.

Ndërkohë, një qytetar i emocionuar për praninë e Bashës në qytetin e tij i ka prerë rrugën këtij të fundit  ku i ka thënë: O yll bote, o Basha.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img