Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“O vëlla ma nis pak filmin”, habit Olsi Bylyku: Çunat e Londrës më shkruajnë se nuk dalin dot nga shtëpia

Lajme të ngjashëm

Olsi Bylyku zbuloi se filmi “Policë për kokë” i ka kaluar pritshmëritë dhe rezultoi mjaft i sukseshëm.

Ai tha se sëshpejti filmi do të transmetohet dhe jashtë vendit e sidomos në Britani, ku me shaka tha se ka shqiptarë që i shkruajnë tja çojnë në privat se nuk dalin dot nga shtëpia.

Olsi Bylyku: Do të jemi tek të gjithë qytetet e Shqipërisë dhe jashtë, në Zvicër, Itali e ku mund ta dërgojmë filmin. Se na shkruajnë mesazhe: Ku mund ta shohim? Na nis linkun.

Roza Lati: Po në London, se kemi shumë shqiptarë atje?

Olsi Bylyku: Po si jo, madje ka çuna që më shkruajnë: O vëlla ma nis çik veç këtë filmin se nuk shkoj dot në kinema se nuk dal dot nga shtëpia.

Më shumë