Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

“O shef po jemi hallexhinj”, polici ndalon dy të rinjtë pa maska dhe u vendos gjobë: Po ec ore se s’paguan kush. Shkruaj ‘e kisha në xhep’ (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fe7721ea10dea70b37050238af7c0d2c

Një video amatore e regjistruar me celular nga një qytetar po bën xhiron e rrjteve sociale. Patrulla e Policisë ndalon dy të rinj pa maska dhe u vendos gjobë, më saktë njërit prej tyre sepse tjetrin polici i patrullës “e fal”.

Në videon e regjistruar nga vetë të rinjtë, ata i kërkojnë policit që të mos i gjobisë pasi rrinë në një shtëpi, ndërsa ai ua kthen duke u thënë se aksush nuk ka paguar gjobën deri tani.

BISEDA – VIDEO:

Polici: Po fal këtë tjetrin…

I riu: O shef, po hallexhinj jemi ne. S’jemi as në kurbet as…

Polici: Emrin e babës

I riu: Po a duhet pagujt kjo?

Polici: Ç’a pagujt, sa me u marr me gjobë.. ky s’është familjar (nuk kuptohet e plotë)

I riu: Po pse e shkrun? Po për ç’a arsye, me mbrojt njerëzit, po ku i ke të tjerët se rrimë në një shtëpi

Polici: Hajde këtu, shkruaj “e pata në xhep kur më ndaloi polici”

I riu: Gjobën për ç’a arsye do e paguj?!

Polici: S’po të thotë kush me e pagujt more

I riu: Po ti prandaj po e vë me e pagujt

Polici: Po ec ore se s’ka pagujt kush gjobë, po shkruaj. Shkruaj si të duash.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img