Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

“O Sali o hero e gjithë Shqipëria ty të do”, Berisha pritet në Kavajë nga qindra simpatizantë: BASHA IK!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha është pritur në qytetin e Kavajës nga qindra simpatizantë nën thirrjen “O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do”.

“Foltorja” e liderit të PD-së është ndalur sot në Kavajë aty ku dhe ish-kryeministri do të mbajë fjalën e radhës.

Në pamjet e publikuara shihen qindra simpatizantë të ciëlt e kanë pritur Berishën me entuziasëm dhe brohoritje.

Më shumë
spot_img
spot_img