Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

“O Likeee…Patronazhistët e dinë se kush jeni”, Meta publikon videon dhe i përgjigjet Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në konferencën për mediat, Presidenti Ilir Meta publikoi një video nga fushata zgjedhore e 25 Prillit, ku shfaqej kryeministri Rama, i cili përmendet Metan kur fliste për patronazhistët.

“O Like…Për presidentin e Republikës e Kam, Ilir Metën… Mesazhi im për ata që merren me patronazhistët. Patronazhistët e dinë se kush jeni”, thotë Rama në video.

Ndëkrohë, Meta iu përgjigj duke i thënë kryeministrit se patronazhistët i njohin qytetarët e Shqipërisë.

“Ata njohin qytetarët e Shqipërisë. Ushtria e patronazhistëve, me në krye atë që ankohet për presidentin”, u shpreh Meta.

Më shumë


spot_img

spot_img