Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“O bre zemër ku po shkon?”, Oriola Marashi ndjen “mall” për Eros Grezdën, i dedikon vargjet e këngës: Prapë të du…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Oriola Marashi është përfolur shumë në medie kohët e fundit për shkak të ndarjes nga i dashuri i saj Eros Grezda. Dyshimet për ndarjen e modeles nga futbollisti lindën kur dyshja nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Modelja dhe futbollisti prishën fejesën për shkak të distancës dhe keqkuptimeve mes tyre prej largësisë. Por së fundmi Oriola Marashi ka publikuar një fragment të këngës më të re të Dhurata Dorës, “Only You” duke veçuar vetëm një fragment nga teksti i këngës “prap të du”:

albsig

Edhe jetën për ty e jap O bre zemër ku po shkon? Mos ik Hajde kapëm edhe trego rri se veç ty T’du, ouh, ouh, ouh Prapë të du, ouh, ouh, ouh..”

Duke iu referuar “krisjes” mes tyre ndjekësit kanë aluduar se vargjet i dedikohen Erosit dhe modeles po i mungon shumë prania e futbollistit në këto kohë, por kjo gjë nuk është konfirmuar nga Oriola Marashi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img