Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Nxehet keq Çiljeta: Duke u marrë me jetën e të tjerëve do t’ju ikin gratë e juaja nga duart

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d10e8b82f5cfc08298dfa16b0136cfd9

“Çiljeta Xhilaga i jep fund bashkëjetesës 3 vjeçare me portierin e Partizanit, detaji që zbuloi tradhtinë”.

Ky titull me të cilin është çelur sot, gazeta Panorama Plus, ka irrituar së tepërmi këngëtaren e njohur e cila u ka dhënë një mesazh të qartë atyre që merren me jetën e saj.

“Do t’ju lutesha shumë shifni gratë dhe burrat e juaj familjet tuaja se duke u marrë me jetën e të tjerëve do tju ikin grat e juaja dhe burrat nga duart”, shkruan këngëtarja e revoltuar duke konfirmuar se vazhdon të jetë me partnerin e saj Alban Hoxha. “Kur të ndahemi nga i madh i Zot do tju lajmërojmë vetë”, përmbyll Çili.

REAGIMI I PLOTË I ÇILJETËS:

Të dashura media që s’na latë rehat të zgjohemi nga gjumi njëher rehat dhe t’na shkoj dita mbarë, do t’ju lutesha shumë shifni gratë dhe burrat e juaj familjet tuaja se duke u marrë me jetën e të tjerëve do tju ikin grat e juaja dhe burrat nga duart,un e kuptoj pjesen qe kur je personazh je ne qender te vemendjes per cdo gje dhe normalisht skeni si mbushni gazetat perdit por cdo gje e ka edhe nje limit ndaj do tju lutesha tna leni rehat boll u moret jo vidjo jo u ndan jo u pajtun jo u ndan jo u pajtun prap,sna kan ndar as vidjot e bera me qellime nga kategoria zh e femrave pa nivel dhe asgje kur te ndahemi nga I madh I Zot do tju lajmerojm vete.Dite te mbare te gjithave portaleve sot

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img