Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

“Nxehet keq” Bleona Qerreti dhe pozon siç e ka bërë nëna (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bleona Qerreti këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë.

Bukuroshja, e cila shquhet për fotot provokative në rrjete sociale këtë herë tregohet edhe më e “pamëshirshme”.

Artistja ka postuar në instagram një foto të saj më të fundit e cila shfaqet e gjitha nudo.

Ajo mbulon gjoksin e saj vetëm me duar, ndërsa pjesa e tjetër e trupit është e “siç e ka bërë nëna”.

Madje, këtë foto e shoqëron edhe me një mesazh për të gjithë.

“If you want to show someone what type of human you are open your home to them…If you want to show what type of animal you are SHOW THEM YOUR BROWSER HISTORY”, shkruan Belona. 

Më shumë


spot_img

spot_img