Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Nxehet” gara në PD, përjashtohet vëzhguesja e Agron Shehajt në njësinë 5 në Tiranë (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej tre orësh vijojnë zgjedhjet brenda Partisë Demokratike, ku demokratët do të zgjedhin sot kryetarin e ri të kësaj partie.

E teksa votimi vijon është shënuar dhe incidenti i parë. Bëhet me dije se në njësinë 5 në Tiranë është nxjerrë jashtë vëzhguesja e kandidatit Agron Shehaj.

Burime për media bëjnë me dije se vëzhguesja e Shehajt është nxjerrë jashtë sepse bënte zhumë dhe vështirsonte procesin.

Sipas stafit të kandidatit Shehaj, vëzhguesja Enkeleda Cela, është përjashtuar dhe momentalisht në këtë qendër nuk kanë asnjë vëzhgues.

Më shumë

spot_img
spot_img