Hapësire reklamuese

Politikë

“Nxehet” gara në PD, përjashtohet vëzhguesja e Agron Shehajt në njësinë 5 në Tiranë (ARSYEJA)

Shkruar nga Newsbomb
“Nxehet” gara në PD, përjashtohet vëzhguesja e Agron

Prej tre orësh vijojnë zgjedhjet brenda Partisë Demokratike, ku demokratët do të zgjedhin sot kryetarin e ri të kësaj partie.

E teksa votimi vijon është shënuar dhe incidenti i parë. Bëhet me dije se në njësinë 5 në Tiranë është nxjerrë jashtë vëzhguesja e kandidatit Agron Shehaj.

Burime për media bëjnë me dije se vëzhguesja e Shehajt është nxjerrë jashtë sepse bënte zhumë dhe vështirsonte procesin.

Sipas stafit të kandidatit Shehaj, vëzhguesja Enkeleda Cela, është përjashtuar dhe momentalisht në këtë qendër nuk kanë asnjë vëzhgues.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese