Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nusja i futet në shtëpi gjatë natës dhe bën për spital ish-vjehrrën, policia shpall në kërkim 30-vjeçaren në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçare është shapllur në kërkim pasi akuzohet se ka dhunuar ish-vjehrrën e saj.

Policia bën me dije se shtetasja me ininciale K.M, 30 vjeçe, banuese në Armathë të Durrësit është futur me forcë në banesën e ish-vjehrrës së saj dhe e ka goditur atë me sende të forta.

Fatmirësisht ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës bënë shpalljen në kërkim të shtetases K. M., 30 vjeçe, banuese në Armathë, Durrës, pasi në kundërshtim me vendimin e Gjykatës është futur me forcë në banesën e ish-vjehrrës së saj dhe e ka goditur atë me sende të forta, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img