Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Nusja e Sinan Hoxhës poston foton e dy djemve, zbulon emrin e veçantë që çifti ka zgjedhur për të voglin e porsalindur (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bekuan dy ditë më parë me ardhjen në jetë të djalit të tyre.

Çifti mori urime të shumta nga miq dhe të afërm për djalin, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Ayan. Ditën e sotme Andrra postoi një foto të foshnjës, të cilin e mban në krahë vëllai i madh.

“Mirë se erdhe në botë vëllai im i vogël, Ayan”,shkruan Andrra krahas fotos së dy vëllezërve.

164000469 846559455922849 8841304822350048835 n

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img