Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Nusja e Ledrit poston foto vetëm me këmishë plazhi, por zor se ja shohim dot barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ata janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të showbizz-it shqiptar. Kedri dhe Sara kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, sidomos tani që qarkullojnë fjalë se Sara është shtatzënë.

Bukuroshja ka qenë aktive në rrjete sociale, por asnjëherë nuk e ka treguar barkun e rrumbullakosur, dhe pse të gjithë janë kuriozë. Ata madje as nuk e kanë pranuar as mohuar një fakt të tillë.

Megjithatë, në foton e fundit që Sara ka publikuar në Instagram, i duket pak barku i fryrë nën këmishën e plazhit. Komentet nga kolegët e Ledrit që tashmë e kanë bërë shoqe kanë qenë të shumta.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

please.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

“Bëhu gati ti moj”, i shkruan Enca, me të cilën pinë nga një gotë në plazh, në shoqërinë e shumë miqve të tjerë.  

kole.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img