Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Numërohet kutia e parë në Tiranë, Partia Socialiste kryeson në zonën e Kombinatit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Tiranë është numëruar kutia e parë e votimit, e cila i përket zonës së Kombinatit.

Në këtë kuti Partia Socialiste ka marrë 174 vota, Partia Demokratike 124 dhe LSI 12.
Procesi i numërimit ka filluar edhe në KZAZ të tjera në kryeqytet, ndërkohë që vazhdon në pothuajse në të gjitha qendrat e votimit.

Rezultati në Tiranë:
PS  174
PD  124
LSI  12

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img