Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Numërohen disa kuti votimi në qarkun e Gjirokastrës, PS merr dyfishin e votave të PD, LSI shumë dobët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar numërimi i disa kutive të votimit në qarkun e Gjirokastrës.

Në Qesarat Partia socialiste ka marrë 395 vota, PD 192 dhe LSI 81, ndërkohë që është numëruar edhe kutia e votimit në Buz.

Në këtë qendër votimi fituese është sërish Partia Socialiste me 147 vota, e ndjekur 65 nga Pd dhe LSI me 36 vota.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img