Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Numërohen 50 kuti votimi në Durrës, PS me rreth 2 mijë vota më shumë, ja sa vota ka marrë PD dhe LSI

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qarku i Durrësit ka përshpejtuar ritmin e numërimit të kutive të votimit.

Sipas përditësimit të fundit të KQZ, të orës 7:21 janë numëruar 50 kuti në Durrës nga 481 në total. Partia Socialiste është në avantazh me më shumë se 2 mijë vota.

Rezultati në Durrës:

PS – 7670 VOTA

PD – 5282 VOTA

LSI – 930  VOTA

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img