Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nuk u shpëtojnë dot paparacëve, aktori dhe moderatorja e njohur fotografohen në momente shumë intime në një jaht (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Aktori i njohur Can Yaman dhe moderatorja sportive Diletta Leotta janë në një lidhje dashurie dhe për këtë janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Çifti po shijojnë pushimet bashkë, por që nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve. Së fundmi po qarkullojnë disa foto në rrjetet sociale, ku çifti shihet në momente shumë intime në jaht lukzos në Bodrum, teksa shkëmbejnë puthje të zjarrta.

Si Diletta, ashtu dhe Can nuk kanë reaguar ende në lidhje me qarkullimin e këtyre fotove.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese